Yaprak Körük

Korunaklar

Yükleme anında meydana gelen enerji kayıplarını en aza indirmeyi ve stok alanınızı istenmeyen maddelerden (yağmur, kar, rüzgar, toz vs.) korumayı amaçlayan körük sistemleri, verimliliğinizi ve kalitenizi artırmada size yardımcı olacaktır.

Sızdırmazlık ihtiyacınıza uygun olarak en iyi çözümü bulmak için yükleme noktasının yapısına ve üretim mamulüne göre değişik yapılarda ve fonksiyonlarda yükleme körükleri firmamızca hizmetinize sunulmuştur.

Körük taşıyıcıları daldırma galvaniz olup barlar paralel olarak 30×60 profillerden oluşmaktadır.

Körükte kullanılan PVC kanvas olup, 800 gr m2 ‘dir. Körük üstü ve yanal yüzleri açık gri renktedir. Körük çalışma sıcaklığı -30, +70 derecedir. Körük ön yüzleri, mavi veya siyah renk opsiyonlu olup, 3 mm kalınlığındadır.

Körük ani darbelerde  bozulmayacak  şekilde  sistemize  edilmiştir.

Korunaklar Standart Yaprak Tip

  • Yükleme körüğü galvaniz kutu profillerden oluşmuş olup, ön ve arka dikmelere rahat hareket edebilecek şekilde bağlanmıştır. Böylelikle araç yanaşmasında körüğe herhangi bir zarar vermesi söz konusu değildir.
  • Ön, yan ve üst parçalar 5 mm siyah PVC’nin çift katlı polikanvas birleşimi ile oluşturularak yırtılmaya karşı güçlü bir materyal elde edilmiştir. Bu materyal kötü hava koşullarına, gün ışığınave soğuk hava şartlarına iyi bir dayanım göstermektedir .
  • Körük etrafında kullanılan PVC branda ana çeliğe extrüde edilmiş özel alüminyum profiller ile monte edilmiştir.
  • Körük yan ve üst kaplaması açık gri PVC branda ile kaplanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeviri »